2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 9 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

У Кам’янському звітували про заходи міської Екологічної програми

У Кам’янському розроблена та діє Екологічна програма міста на 2016–2020 роки, яка передбачає основні заходи із запобігання негативному впливу та ліквідації наслідків діяльності підприємств, поліпшення стану атмосферного повітря, поверхневих та підземних вод, ліквідацію підтоплення, іншого забруднення навколишнього природного середовища та охорону довкілля. Про це повідомили в міській раді.

Джерелами фінансування заходів Програми є кошти фондів охорони довкілля усіх рівнів та власні кошти підприємств. Торік на реалізацію заходів програми використано понад 7 мільйонів коштів спеціального фонду місцевого бюджету та близько 17 мільйонів коштів державного бюджету.

Зокрема, вжито заходів щодо захисту населення від факторів радіаційного забруднення в зоні впливу хвостосховища по вулиці Кодацькій (Лазо), виконано роботи з проекту створення системи комплексного екологічного моніторингу міста, селищ Таромське і Сухачівка, території зони впливу хвостосховищ.

Основні природоохоронні заходи Екологічної програми виконують і промислові підприємства міста за рахунок власних коштів. Зокрема, «Дніпровським меткомбінатом» проведено низку заходів з реконструкції та модернізації виробничого обладнання задля поліпшення стану атмосферного повітря. У межах Екологічної програми ремонтні роботи проводились підприємствами «Южкокс», «ДніпроАзот», «Дніпровський коксохімічний завод», «Смоли».

Також у Кам’янському регулярно ведеться робота з озеленення територій і догляду за зеленими насадженнями. Навесні цього року місто приєдналося до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом», провівши «День довкілля».

За рік ліквідовано 57 несанкціонованих сміттєзвалищ загальним об’ємом відходів понад 11230 тонн.

Попри усі проведені роботи, актуальними залишаються такі екологічні проблеми міста, як забруднення атмосфери викидами промислових підприємств та автотранспорту, забруднення водних об’єктів, проблеми щодо поводження з відходами, збереження та збільшення площ зелених насаджень. Міська рада тримає ці питання на контролі та продовжує працювати над покращенням екологічної ситуації в місті.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.