21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У Кам’янському зводять малий груповий будинок для дітей-сиріт

У Кам’янському на 5-му мікрорайоні лівого берега розпочали будівництво малого групового будинку для дітей-сиріт.

25 лютого робочу нараду на об’єкті провели міський голова Андрій Білоусов і заступник голови обласної державної адміністрації Ірина Грицай.

Будівля, яку зведуть «з нуля», розрахована на 5 житлових кімнат, вітальню, ігрову, їдальню. Окремо буде розміщуватися кімната-кабінет вихователя. Загальна площа одноповерхової будівлі з підвальним поверхом – 593,75 кв.м. Уся земельна ділянка з прилеглою територією розміститься на 0,2524 га.

«За рахунок коштів державного бюджету область виступила замовником у будівництві малого групового будинку, де зможуть проживати 10 дітей і вихователь. Наше місто має потребу в такому закладі. Для проживання дітей тут будуть створені всі необхідні умови. Місто, зі свого боку, обладнає будинок новими меблями, введе в експлуатацію та візьме на утримання дітей і вихователів. Повністю завершити будівництво планується в середині вересня, відкриття – на День міста», – сказав Андрій Білоусов.

«Дніпропетровська область має найбільшу кількість закладів-інтернатів. Найближчим часом деякі з них будуть реорганізовані або ліквідовані, тому ми займаємося формуванням і створенням альтернативних форм виховання дітей. Також ми обговорили з міським головою Андрієм Білоусовим будівництво ще одного малого групового будинку в Кам’янському. Політика облдержадміністрації – благополуччя дитини», – сказала Ірина Грицай.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.