1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 10 km/h

USD 27.93   EUR 33.73
Новини 24

У Кам’янську лікарню № 7 доставили нові меблі

15 лютого Кам'янський міський голова Андрій Білоусов відвідав міську лікарню № 7, яка є базовим медичним закладом для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією в Кам'янському та Вільногірську, а також Криничанському, Царичанському, Петриківському та Верхньодніпровському районах.

За кошти міського бюджету для лікарні придбали 100 нових ліжок, палатні тумби, матраци, подушки і комплекти постільної білизни, щоб поліпшити умови перебування пацієнтів.

«В минулому році ми займалися зміцненням матеріально-технічної бази лікарні №7. Закупили 2 апарати УЗД, 24 апарати штучної вентиляції легенів, переносний рентген-апарат, 323 кисневих концентратори, також ми виконали капітальний ремонт блоку «А» інфекційного відділення та багато іншого. В цьому році ми продовжуємо зміцнювати матеріально-технічну базу лікарні, виконаємо капітальний ремонт інфекційного відділення блоку «Б», терапевтичного та ЛОР відділень. Також лікарня забезпечена необхідною кількістю медикаментів для лікування пацієнтів з COVID-19. На сьогоднішній день рівень заповнення госпітальної бази становить 25%», – сказав Андрій Білоусов.

На даний момент в лікарні проходять лікування 110 пацієнтів – 64 з них хворіють коронавірусом.

Останнє редагування Вівторок, 16 лютого 2021 09:33

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.