-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

У Кам’янську міську лікарню № 5 надійшло ультрасучасне медичне обладнання

29 грудня у Кам’янській міській лікарні № 5 відбулася презентація сучасного медичного обладнання, яке придбали для Центру реабілітації учасників АТО/ООС за грантові кошти. Оснащення закупили завдяки співпраці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зі Світовим банком.

«Нове оснащення дасть можливість надавати ще більш якісну медичну допомогу учасникам бойових дій, ветеранам та іншим пільговим категоріям населення, значно підвищить ефективність їх реабілітації», – сказав мер Кам’янського Андрій Білоусов.

Всього за 1 рік роботи в Центрі пройшли реабілітацію і відновилися понад 1000 пацієнтів.

Нагадаємо, що починаючи з 2018 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України реалізує грант «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект по відновленню і розвитку можливостей» за рахунок фінансової допомоги від Світового банку.

Завдяки гранту в 2019 році в місті на базі Кам’янської міської лікарні № 5 був створений Центр медичної реабілітації. У медустанові виконано ремонт приміщень і палат, встановлено реабілітаційне та медичне обладнання.

У 2020 році Міністерство у співпраці зі Світовим банком продовжило реалізацію субпроекту, і за рахунок додаткових грантових коштів для реабілітаційного центру придбано сучасне медичне обладнання на загальну суму понад 3,5 мільйона гривень.

Більша частина устаткування є унікальною для Дніпропетровської області та для України, дозволяє проводити профілактику і лікування посттравматичних станів, розладів нервової системи, відновлення організму після надмірного фізичного навантаження.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, після закінчення карантину Центр реабілітації почне працювати в звичайному режимі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.