14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

У кожному третьому дитячому таборі України виявили порушення санітарних норм

Від початку оздоровчої кампанії в Україні було відкрито понад 8,8 тис. закладів оздоровлення та відпочинку, у тому числі 380 закладів оздоровлення. Про це повідомила начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Алла Григоренко під час колегії за підсумками роботи Держпродспоживслужби за перше півріччя.

«З початку кампанії послуги в закладах оздоровлення та відпочинку отримали майже 664 тис. дітей., з яких понад 62 тис. – у закладах оздоровлення, понад 601 тис. дітей – у закладах відпочинку», – зазначила Алла Григоренко.

При цьому вона звернула увагу на той факт, що рік за роком зменшується кількість стаціонарних таборів, що пов’язано з фінансовою неспроможністю місцевих органів влади їх утримувати. Спостерігається тенденція скорочення терміну роботи оздоровчих закладів та тривалості змін. Також фіксується зниження наповнюваності таборів, що ймовірно пов’язано з високою вартістю путівок та низьким рівнем надаваних послуг.

Як повідомила начальник управління, з початку оздоровчої кампанії спеціалісти Держпродспоживслужби взяли участь у 9,9 тис. перевірок закладів оздоровлення та відпочинку дітей на предмет дотримання ними вимог санітарного законодавства.

«Порушення вимог санітарного законодавства встановлено на майже 3 тисячах перевірених об’єктів – на кожному третьому обстеженому», – зазначила Алла Григоренко.

Для приведення закладів до відповідних вимог Держпродспоживслужбою надано 712 приписів та 52 розпорядження керівникам закладів, накладено 43 штрафи, відсторонено від роботи 66 працівників, що не пройшли періодичний профілактичний медичний огляд, 10 разів поінформовано правоохоронні органи про порушення вимог санітарного законодавства.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.