3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

У лівобережній поліклініці Кам’янського капітально відремонтують амбулаторію

За ініціативою міського голови Андрія Білоусова Кам’янське продовжує брати участь у проєкті Українського Фонду Соціальних Інвестицій (УФСІ) «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини».

12 жовтня сторони підписали черговий меморандум. У рамках співпраці за кошти УФСІ буде виконано капітальний ремонт в амбулаторії №5, розташованій на третьому поверсі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 за адресою: бульвар Будівельників, 23. До кінця року буде вестися підготовка проєктно-кошторисної документації та ймовірно в січні 2021 року почнеться реалізація проєкту.

Амбулаторія №5 обслуговує 15 тисяч осіб лівобережного населення, з них внутрішньо переміщених осіб – 551. Роботи включають заміну вікон, дверей, ремонт усього третього поверху та переобладнання денного стаціонару в ліжка денного перебування.

Також міський голова передав медикам захисні маски і костюми, зазначивши, що станом на сьогодні місто закупило 162 500 масок і 2 800 захисних костюмів для потреб лікувальних закладів міста.

«Майбутній ремонт амбулаторії  – дуже важливе інвестиційне вкладення для пацієнтів і медиків. Також ми хочемо подякувати міському голові за те, що з перших днів боротьби з Covid-19 усі лікарі в достатній кількості забезпечені індивідуальними засобами захисту і готові надавати медичну допомогу пацієнтам», – сказала головний лікар ЦПМСД №1 Лариса Полюлях.

Також міський голова перевірив хід капітального ремонту у відділенні кардіології лікарні швидкої медичної допомоги (колишня лікарня №8). Головлікар закладу Ростислав Винар доповів, що роботи виконуються згідно з графіком, а також подякував міському голові за підтримку та за особистий контроль ситуації.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.