8°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 70%

Вітер: 18 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

У лівобережному парку Кам’янського триває реконструкція

Лівобережний парк Камянського продовжує перетворюватися. На даний момент виконується перша черга робіт. Днями процес реконструкції проконтролював міський голова Андрій Білоусов.

«У цьому році до початку холодів в лівобережному парку передбачена заміна всього асфальтобетонного покриття на тротуарну плитку, установка нового зовнішнього освітлення, урн та лавок. Крім того, ми побудуємо тут центральну площу. У наступному році ми плануємо повністю закінчити реконструкцію нашого лівобережного парку. Його територія розшириться практично вдвічі. Тут будуть нові атракціони, зони відпочинку, оглядовий майданчик, відремонтована територія, де буде нова сцена. Після реконструкції це буде сучасний парк, де мешканці зможуть з комфортом відпочивати і проводити час зі своїми рідними та близькими», – сказав Андрій Білоусов.

Також у парку проведуть масштабне озеленення, побудують три скляних будівлі та нові майданчики для дітей. Розширять спортивний комплекс біля води. До того ж, парк буде працювати цілий рік.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.