10°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 61%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

У міському центрі зайнятості відкрили навчальне відділення

16 січня в Кам’янському відкрили відділення Дніпропетровського центру професiйно-технiчної освiти Державної служби зайнятості, де можуть навчатись безробітні громадяни. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

У приміщенні міського центру зайнятості було виділено та відремонтовано аудиторії для проведення навчального процесу, закуплено нові меблі та оргтехніку. Натепер у відділенні центру професiйно-технiчної освіти функціонує кабінет-лабораторія інформаційних технологій і кабінет контрольно-касового обладнання та технології торговельних процесів. Перша група кам'янчан вже розпочала навчання.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь міський голова Андрій Білоусов, директор обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, керівник центру професійно-технічної освіти Дніпропетровського центру зайнятості Лариса Сидорчук, директор Кам'янського центру зайнятості Олег Морохов, завідувач навчального відділення центру Костянтин Гузенко.

Міський голова подякував Вікторії Кузнецовій та Ларисі Сидорчук за допомогу в створенні відділення. «Наше місто – перше в області, де відкривається такий навчальний центр. У Кам'янському зосереджена велика кількість промислових підприємств, тому питання професійної підготовки та перепідготовки кадрів є актуальним для городян. Відкриття цього навчального закладу дозволить зменшити напруженість на ринку праці міста та прилеглих територій, а також сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення всього Дніпропетровського регіону», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.