-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

У МОЗ повідомили, кого першими вакцинуватимуть проти коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я України розробило план вакцинації проти COVID-19 та визначило групи ризику, яким щеплення будуть проводитись першочергово. Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу.

«Міністерство охорони здоров’я України розробило чіткий план вакцинації та визначило групи людей, яких ми зобов’язані вакцинувати за кошт держави. Це майже 21 мільйон наших громадян. Позиція Президента України Володимира Зеленського і моя особиста теж, що наступного року вакцинація повинна бути безкоштовною, принаймні для людей із груп ризику», – заявив міністр.

Максим Степанов зазначив, що найперше буде проводитись вакцинація медиків, військовослужбовців, які беруть участь в ООС, працівників освіти,  Національної поліції та Нацгвардії. Окрім цього, до груп ризику увійшли особи, які перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо), працівники соціальної сфери, хворі віком від 60 років, які зареєстровані та проживають у районі обслуговування лікувальних закладів.

Зазначається, що МОЗ активно працює над якнайшвидшим отриманням Україною вакцини проти COVID-19. Завдяки приєднанню до глобальної ініціативи COVAX Україна очікує на отримання близько 8 млн доз вакцин проти коронавірусу. МОЗ також веде перемовини зі всіма топкомпаніями-виробниками вакцини, які завершили третю фінальну стадію її випробування. Очікується, що вакцинація вразливих груп населення проти COVID-19 в Україні почнеться в кінці першого — на початку другого кварталу 2021 року.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru

Телеграм: https://t.me/trk_mis

Останнє редагування Вівторок, 15 грудня 2020 15:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.