9°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 60%

Вітер: 27 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

Навчальні заклади Кам’янського готуються до ЗНО-2021

У Кам’янському активно йде процес підготовки до ЗНО-2021. Протягом минулого тижня учні навчальних закладів проходили електронну реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання, а відповідальні від кожного закладу сформували пакет документів та відправили до регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Цьогоріч у Кам’янському працюватиме 10 пунктів тестування, що на п’ять більше порівняно з попереднім роком. 9 лютого в департаменті з гуманітарних питань міської ради відбулась інструктивно-методична нарада, на якій обговорили особливості роботи навчальних закладів як пунктів тестування.

На нараді обговорили важливі питання: співпраця з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти, формування складу працівників пунктів тестування, організація проходження ними сертифікації, підготовка закладів до роботи як пункту тестування, алгоритм дій під час проведення ЗНО, забезпечення технічними засобами для тестування з іноземної мови.

Досвідом роботи на пунктах тестування активно ділилися з колегами керівники навчальних закладів: Наталія Гончар (НВК №37), Віта Буй (колегіум № 16), Ірина Кардашова (СЗШ № 30), Сніжана Занєгіна (гімназія № 39).

Зокрема, Наталія Гончар підготувала для колег навчальний відеофільм щодо роботи пунктів тестування та презентувала методичні посібники для опанування необхідними знаннями з цього напряму роботи.

Останнє редагування Четвер, 11 лютого 2021 11:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.