4°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 6 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

У пологовому відділенні Кам’янського пройде День відкритих дверей

У середу, 15 серпня, з 12.00 до 14.00 Кам’янська міська лікарня №9 запрошує вагітних жінок та їх родичів на День відкритих дверей пологового відділення. Про це повідомляється на сторінці закладу в «Facebook».

Гостям пропонують на власні очі оглянути приміщення, розташування палат, санітарних кімнат, пологових залів, поставити запитання медичному персоналу.

Пологове відділення лікарні надає допомогу вагітним низького та середнього ступенів акушерського та пренатального ризику. Щороку тут відбувається до 2500 пологів. На сьогодні функціонує 100% спільне перебування матері та дитини в післяпологовому періоді.

До відділення госпіталізуються вагітні та роділлі, які мешкають у містах Кам’янське, Вільногірськ та прилеглих районах: Криничанському, Петриківському, Царичанському, Верхньодніпровському тощо.

У відділенні функціонують 7 індивідуальних пологових залів та бокс для перебування хворих із гострими інфекційними захворюваннями. Післяпологові палати одно- та дволіжкові, на І поверсі пологового стаціонару – палати підвищеного комфорту. Наявність мікрохвильових печей дає змогу в будь-який час підігріти домашні страви.

Пологове відділення оснащене сучасною апаратурою та обладнанням, яке дозволяє надавати висококваліфіковану медичну допомогу вагітним, роділлям та новонародженим. Цілодобово невідкладну допомогу забезпечують лікарі – акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, а також кваліфікований середній медичний персонал.

Також на базі відділення батьки мають змогу зареєструвати новонароджену дитину у представника відділу РАЦСу.

Обов’язкові умови для відвідування пологового відділення:

- мати при собі змінне взуття та одноразовий халат;

- супроводжуючим вагітної має бути тільки один представник;

- супроводжуючі повинні мати довідку з результатом флюорографічного обстеження (обов’язково!);

- діти до 18 років не допускаються (за винятком вагітних).

Звертатись до приймального відділення пологового будинку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.