24°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 44%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У поминальні дні цвинтарі області патрулюватимуть майже 3 тис. правоохоронців

Поминальні дні – не привід «заморожувати» карантин. В області комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на місцях прийняли рішення про закриття кладовищ. Відвідувати цвинтарі заборонено. Виняток – проведення поховань. За дотриманням обмежень пильно слідкуватимуть поліція та Нацгвардія.

«Маємо проявити витримку, відповідальність та мудрість. Стримати епідемію можна лише шляхом обмежень. Тож аби не допустити скупчень людей у поминальні дні, в області закривають кладовища. Відповідні рішення прийняли місцеві комісії з питань ТЕБ і НС. Відвідати могили родичів можна буде в інші дати», – наголосив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

У поминальні дні кладовища будуть закриті для відвідування. Дозволено лише проведення обряду поховання – за умови виконання норм карантину. Зокрема, воно дозволене за участі не більше 10 людей. Між ними має бути відстань не менше 1,5 метра.

На Дніпропетровщині кладовища патрулюватимуть майже 3 тис. поліцейських та нацгвардійців. Вони слідкуватимуть за дотриманням обмежень. Злісних порушників штрафуватимуть.

Нині в Україні – понад 7,6 тис. лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Із них на Дніпропетровщині – 195.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.