15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 42%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

У реконструкцію Дніпровського аеропорту готові інвестувати

Українська промислово-фінансова група DCH заявила про готовність інвестувати в аеровокзальний комплекс міжнародного Дніпровського аеропорту. Проект реконструкції летовища під час зустрічі у Дніпропетровській облдержадміністрації обговорили очільник області Олександр Бондаренко та президент групи DCH Олександр Ярославський.

«Сучасний міжнародний аеропорт – один з головних пріоритетів роботи Дніпропетровської ОДА. Реконструкція летовища, яке вже давно морально та фізично застаріло, дасть поштовх для розвитку всієї області. Це нові можливості для бізнесу, медицини, туризму та в цілому економіки регіону», – зазначив Олександр Бондаренко.

За словами Олександра Ярославського, група DCH готова інвестувати в дніпровський аеропорт на умовах приватно-державного партнерства. Компанія вже має успішний досвід втілення подібного проекту в Харкові. Будівництво злітно-посадкової смуги коштувало 200 млн. дол, аеровокзального комплексу – 107 млн. дол. Завдяки оптимізації та сучасним технологіям у Дніпрі такі роботи обійдуться щонайменше на сто мільйонів доларів дешевше, вважає бізнесмен.

«Я неодноразово підтверджував, що готовий використати наш досвід будівництва і розвитку Міжнародного аеропорту «Харків» на користь громади Дніпра, прилеглих регіонів, всієї України. Як тільки буде фактично виділено і зафіксовано у Держбюджеті-2020 повноцінне фінансування будівництва злітно-посадкової смуги, DCH як приватний інвестор може розпочинати роботи зі зведення аеровокзального комплексу» – сказав президент групи DCH Олександр Ярославський.

Міжнародний аеропорт «Дніпро» торік відсвяткував 75-річчя. За півроку 2019-го летовище обслужило майже 150 тис. людей. Після реконструкції та будівництва нова злітно-посадкова смуга довжиною 3200 м буде здатна приймати повітряні судна усіх типів, в тому числі «Боїнг 777». Її обладнають новітніми системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі матимуть високу пропускну здатність – до 3 млн людей на рік.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.