12°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 31%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

У Романковому вирішили багаторічну проблему водопостачання і каналізації

У кам’янському селищі Романкове завершили реконструкцію системи водопостачання та водовідведення житлових будинків № 17 і 18 по вулиці Гастелло.

Раніше ці будинки були підключені до водоводу та каналізації санаторію «Дніпровський». Після закриття санаторію людям часто доводилося сидіти без води. Каналізація також скидалася через насосну станцію санаторію, створюючи додаткові труднощі.

«Щоб допомогти людям раз і назавжди вирішити проблему, ми розробили спеціальний проєкт реконструкції водопостачання і водовідведення для двох багатоповерхових житлових будинків. У рамках проєкту були побудовані нові колектори – каналізаційний та водопровідний – і дві насосні станції в обхід санаторію «Дніпровський» та безпосередньо до мереж «Міськводоканалу». На сьогоднішній день ці два будинки забезпечені стабільним водопостачанням і водовідведенням», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Слова подяки за вирішення проблеми, з якою доводилося жити не один рік, жителі сказали міському голові особисто під час його візиту.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

 

Останнє редагування Середа, 17 березня 2021 15:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.