7°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 88%

Вітер: 25 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

У Романковому вирішують багаторічну проблему жителів вулиці Гастелло

У Кам’янському вирішують давню проблему водопостачання та водовідведення будинків по вулиці Гастелло селища Романкове. Роботи з перебудови систем комунікацій уже стартували. Початок реконструкції проконтролював очільник міста Андрій Білоусов.

Проблема водопостачання, а особливо каналізації будинків 17 та 18 по вулиці Гастелло полягає в розташуванні самих мереж. Прокладені вони по території санаторію Дніпровський, яка не належить Кам’янському. Заклад нині не функціонує та перебуває в стані банкрутства, його насосні не працюють вже багато років, що викликає постійні перебої з водою.

Реконструкція допоможе повністю вирішити це наболіле питання. Зокрема, вона передбачає врізку в лівобережний водовід, монтаж насосної станції для забезпечення тиску води на верхніх поверхах, будівництво автоматичної насосної станції для перекачування стоків не лише будинків, але й школи №27. Роботи триватимуть щодня, для їх повного виконання знадобиться шістдесят–сімдесят днів, зазначив міський голова Андрій Білоусов.

Мешканці будинків вийшли подякувати міському голові за вирішення їх проблеми, зазначивши, що з нетерпінням чекають завершення робіт.

Останнє редагування Середа, 02 вересня 2020 17:18

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.