16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 7 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

У Романковому завершується будівництво оригінального дитсадка

Просторі й теплі кімнати, яскравий фасад, оригінальна архітектура. У кам’янському мікрорайоні Романкове завершується будівництво сучасного дитсадка у вигляді бджолиних стільників. Там виховуватимуть 115 малюків, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«В різних куточках області реконструюємо та зводимо «з нуля» сучасні дитсадки. Усе, аби хлопці та дівчата могли виховуватись у якісних та комфортних умовах. Нині на Дніпропетровщині зводимо дитячі  садочки у Старих Кодаках, Покрові, Іларіоновому. Вже на фініші – будівництво дошкільного закладу у Кам’янському», – зазначив Валентин Резніченко.

Яскрава будівля оригінальної архітектури зросла посеред Романкового. Батьки не натішаться – це перший у їхньому районі дитячий садочок. Раніше малюків доводилося возити до центру Кам’янського, або лишати вдома.

«До центру міста їхати далеко, а щодня з маленькою дитиною в маршрутках – взагалі нереально. Тому із нетерпінням чекаємо на відкриття садочка. Постійно з сином приходимо подивитися на будівництво. Трирічний Денис вже знає, що це його майбутній дитсадок», – каже місцева мешканка Алла Кобилько.

«І дорослі, і діти дуже чекають на відкриття дитсадка. Бо довгий час у нас взагалі не було дошкільного закладу. Після завершення будівництва зможемо  трохи розвантажити переповнені садочки Кам’янського», – сказав директор школи №27, поряд із якою зводять дитсадок, Роман Маслєнніков.

Двоповерховий дитсадок збудували за типовим проектом молодих дніпровських архітекторів – у формі бджолиних стільників. Акцент – на комфорті та енергоефективності.

На даху вже змонтували конструкції під сонячні панелі – їх використовуватимуть як додаткове джерело електроенергії. Нині підрядники завершують облаштовувати внутрішні приміщення та приводять до ладу навколишню територію.

«Синочку чотири роки. Чекаємо на відкриття дитсадка у Романковому. Сказати, що ми у захваті – це нічого не сказати. Адже дитсадок – найвищого рівня, справжня мрія романківських батьків», – розповіла місцева мешканка Марина Небосенко. 

Загалом за чотири роки Дніпропетровська ОДА відкрила в області 60 дитсадків та створила близько 6 тисяч нових місць.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.