25°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 60%

Вітер: 9 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

У селищі Романкове відкриють сучасний дитячий садок на 115 місць

У Кам’янському на території селища Романкове ніколи раніше не було дитячого садочка. Багато років місцевим жителям доводилося возити дітей у дошкільні навчальні заклади наближених районів або в центр міста, що забирало багато часу, сил і коштів. Невдовзі ситуація повністю зміниться.

Коштом обласного бюджету в цьому віддаленому районі міста поруч з гімназією №27 за унікальним проектом побудували дитячий садок. Будівництво виконано на 95%. Для здачі закладу в експлуатацію лишилося завершити тільки пусконалагоджувальні роботи. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов під час робочої наради на об’єкті, яка відбулася 9 липня.

«За кошти місцевого бюджету ми закупимо меблі для дитячого садка. А у вересні поточного року плануємо здати об’єкт в експлуатацію, щоб наші дітки, які живуть у селищі Романкове, могли відвідувати цей дошкільний заклад, а батькам не доводилося возити їх у різні райони міста. У дитячому садочку буде відкрито 6 груп, розрахований він на 115 місць», – сказав Андрій Білоусов.

Будівля вирізняється сучасним дизайном у вигляді бджолиних сот. Яскрава, гарна, комфортна та безпечна як зовні, так і всередині. Дитячі прогулянкові майданчики обладнані ігровими елементами і м’яким покриттям підлоги, а для зимових прогулянок передбачено дворик з підігрівом підлоги. На даху будівлі встановлені сонячні батареї, є своя котельня.

Для жителів Романкового відкриття дитячого садка стане справжньою святковою подією, на яку вони чекали багато років, адже це була найбільш гостра проблема. Дошкільне відділення входить до складу гімназії №27, керівництвом якої вже сформовано кадровий резерв працівників. Запис дітей відбуватиметься через систему електронної черги.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.