1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 13 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

У школах Кам’янського відновлюється повноцінне навчання

У неділю, 24 січня, на території України завершується період локдауну. Наступного дня в закладах загальної середньої, мистецької та позашкільної освіти відновлюється повноцінний навчальний процес. Про це повідомила директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Тетяна Онищенко.

«Із понеділка виходять на повноформатне навчання діти з 1 по 11 клас, усі групи в позашкільних закладах освіти та в мистецьких навчальних закладах нашого міста, – зазначила директор департаменту. – Думаю, цього чекають і батьки, і діти, і педагоги. Так, ми проводимо повноцінне дистанційне навчання, але справжнє спілкування з учнями можливе лише при очній формі, а не в онлайн-форматі».

Також Тетяна Онищенко нагадала, що з 1 січня для українських шкіл діє новий санітарний регламент. Він стосується облаштування робочого місця дитини, впровадження інклюзивної форми навчання, створення освітнього простору в кабінетах комп’ютерної техніки, участі дітей у прибиранні шкільних приміщень тощо.

Одна з найважливіших вимог – організація харчування. Крім збереження тих заборон, які існували в попередньому регламенті, відтепер прописані обмеження до використання в стравах цукру, солі, жирів. Новий регламент передбачає насичення дитячого меню фруктами, овочами, вживання житнього та цільнозернового хліба, зелені, бобових продуктів. А також – обов’язкове дієтичне харчування для дітей, які мають певні захворювання.

«Наші працівники є фаховими спеціалістами та докладатимуть всіх зусиль, щоб повністю дотримуватися цього санітарного регламенту», – запевнила Тетяна Онищенко.

Останнє редагування П'ятниця, 22 січня 2021 11:28

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.