21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 71%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У школі Кам’янського відбулася екологічна конференція

7 лютого старшокласникам школи №9 урок проводив не вчитель, а заступник директора департаменту екології та природних ресурсів міської ради. За ініціативою керівництва та педагогів закладу в межах щорічного тижня географії для учнів пройшла екологічна конференція.

Зробити навчальний процес нетиповим та розширити світогляд учнів – одне з тих завдань, які ставить собі педагогічний колектив школи № 9, – розповідає директор Тетяна Кожушко. Педагоги переконані: кваліфікована доповідь фахівця обов’язково зацікавить дітей, дозволить ширше поглянути на порушені проблеми.

«Те, що ми говоримо, читаємо в пресі, слухаємо по телебаченню – це одне. Інша річ – коли ми розуміємо проблеми нашого міста. Чи діти смітитимуть, викидатимуть непотріб собі під ноги, – чи, навпаки, бачитимуть, де треба збирати сміття, де треба щось удосконалити, облаштувати», – зазначає Тетяна Кожушко.

Піклуванню про довкілля у 9-й школі відведено важливе місце. «Екологія – основа життя на нашій Землі. А для Кам’янського це питання – найактуальніше, і ми сподіваємося, що наші випускники братимуть активну участь в екологічних програмах», – говорить вчителька географії Любов Коваленко.

Лектор конференції – заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Володимир Кремінь – каже: їхні фахівці постійно проводять інформаційні акції та просвітницькі кампанії, тож ініціативу школи охоче підтримали.

«Хочеться, щоб долучалися усі навчальні заклади. Ми зі свого боку будемо радо приймати запрошення та влаштовувати і освітні, й агітаційні заходи», – наголосив доповідач.

Дітям презентували стрічку про екологічні проблеми світу та прогнози вчених щодо кліматичних змін на планеті. Володимир Кремінь детально зупинився і на актуальних питаннях для міста та більше розповів дітям про нинішній екологічний стан Кам’янського. Наостанок усі учні пройшли спеціально розроблений тест та показали гарні результати.

Учасники конференції зазначили: такий формат навчання їм теж до смаку. Більше того, вони вже домовилися з департаментом екології про майбутні пізнавальні екскурсії та участь в акціях. Екологи з дітьми згодні та переконані: якщо громада буде менше критикувати, а більше приділяти уваги довкіллю, позитивний результат не змусить чекати.

Останнє редагування П'ятниця, 07 лютого 2020 15:42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.