7°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 72%

Вітер: 19 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

У Соцмісті замінюють основний каналізаційний колектор

У рамках запланованих в 2020 році ремонтів та модернізації об’єктів комунальне підприємство «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради замінює частину аварійного сталевого каналізаційного колектору Д-500 поряд із стадіоном «Промінь».

На підприємстві наголошують: теперішній етап роботи на цій ділянці – важливий крок в ремонті застарілих мереж каналізації міста, який виконується підприємством без зупинки технологічного процесу.

«Заміну 135 метрів аварійної ділянки труби підприємство проводить власним коштом. Як і попередні ділянки колектору, заміна яких проведена під час складних карантинних умов в цьому році, проводимо роботу силами власних аварійних бригад. Цей колектор відповідає за транспортування каналізації з більшої частини Соцміста», – зазначив генеральний директор «Кам’янського водоканалу» Антон Полюлях.

«Нам необхідно в стислі терміни замінити існуючий колектор, бо поряд з ним будуються новий стадіон та паркова зона. Бригади каналізаційних мереж працюють щоденно, доки на вулиці сприятливі погодні умови», – розповів технічний директор підприємства Олександр Яровой.

«Камянський водоканал» нагадує, що стабільна щомісячна оплата абонентів є запорукою вчасного проведення ремонту водопровідних та каналізаційних мереж.

Останнє редагування П'ятниця, 23 жовтня 2020 09:43

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.