28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 22 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

У США здійснили успішний запуск ракети, створеної на Дніпропетровщині

В американському штаті Вірджинія провели перший у 2020-му запуск ракети-носія «Антарес». Технічну підтримку пуску, приймання та оброблення телеметричної інформації здійснювали з території КБ «Південне» – у режимі реального часу. Із черговим успішним запуском «Антареса» фахівців космічної галузі області привітав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Українсько-американський проєкт «Антарес» – вдалий приклад міжнародного партнерства. А також високих досягнень вітчизняних конструкторів та інженерів провідних підприємств космічної галузі – КБ «Південне» та «Південмаш». Ще один успішний запуск виготовленої за їх участі ракети-носія – краще тому підтвердження», – зазначив Олександр Бондаренко.

Головна місія ракети «Антарес» – доставити корабель із корисним вантажем на Міжнародну космічну станцію. Його вага – понад 3,7 тонни. На борту серед іншого – мобільна лабораторія з вирощування тканин і клітин та космічна теплиця. Все – для проведення складних біологічних експериментів.

Проєкт «Антарес» – приклад успішної діяльності підприємств космічної галузі України на світовому ринку. Основну конструкцію першого ступеня ракети-носія спроєктували і виготовили фахівці КБ «Південне» та «Південмаш».

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.