2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 99%

Вітер: 13 km/h

USD 28.73   EUR 34.4
Новини 24

У театрі Кам’янського відкрито творчу майстерню для дітей

Ідея створити місце, де діти могли б реалізовувати свої творчі здібності та гармонійно розвиватися, у кам’янському театрі імені Лесі Українки з’явилася давно. У 2016 році при театрі відкрили театральну студію «Гармонія», де з дітьми займалися професійні актори. Цього року було вирішено розширити спектр напрямів підготовки і створити для дітей творчу майстерню.

У «Гармонії» працюють:

- театральна студія – набір дітей віком від 5-ти років;

- студія сучасного бального танцю – набір дітей віком від 10-ти років;

- хореографічна студія (класичний танець) – набір дітей віком від 5-ти років;

- студія сучасного танцю «Fleur» (модерн, джаз, хіп-хоп) – набір дітей віком від 6-ти років;

- вокальна студія – набір дітей віком від 5-ти років.

У творчій майстерні діти вивчають ази театрального мистецтва, відкривають таємниці основ вокалу, опановують різнобарвне панно стилів, напрямів і течій танцювальної культури. Займаючись у майстерні, вони розширюють свій кругозір, підвищують рівень естетичної культури. Та перш за все «Гармонія» дає хлопцям і дівчатам можливість перебороти свої страхи, позбутися комплексів, здолати психологічну скутість – отже, розвинути впевненість у собі.

Майстерня працює на базі Нової сцени Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки  (колишнього Палацу культури ім. Горького). На кастинг-набір можна записатися:

- у чергових Основної (пл. 250-річчя міста, 2) та Нової (вул. Миколи Лисенка, 24) сцен театру імені Лесі Українки; або за номером телефону 068-712-00-71;

- повідомленням на сторінці творчої майстерні «Гармонія» у мережі «Facebook». 

Відбір дітей до студій стартує о 9-й годині 8 та 15 вересня у приміщенні Нової сцени театру: вул. Миколи Лисенка, 24. Вартість за місяць навчання становить 300 гривень.

Заняття розпочнуться з 21 вересня. Відповіді на усі питання можна отримати у менеджера творчої майстерні «Гармонії» Світлани Дробишевої за телефоном: 068-712-00-71.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.