16°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 5 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

У центрі Кам’янського встановили великий електронний годинник

У місті ведуться планові роботи з благоустрою. 9 червня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий об’їзд.

Міський голова перевірив процес нанесення дорожньої розмітки на вулицях міста. Зараз спеціальна дорожня машина працює на лівобережжі по вулиці Воїнів-Афганців.

«Цього року у нас з’явилася сучасна техніка для швидкого і якісного нанесення дорожньої розмітки. У різних частинах міста одночасно працює 4 бригади, і протягом одного-двох місяців на всіх центральних вулицях буде нанесено осьову і пішохідну розмітку», – сказав міський голова.

Також під час об’їзду Андрій Білоусов відвідав міське звалище, де триває масштабний процес ліквідації займань.

«Нашому звалищу понад 60 років, і за цей час сюди завезли сотні тисяч тонн різних твердих побутових відходів. Через складні хімічні сполуки і легкозаймисті матеріали ми щороку стикаємося з проблемою, особливо в спекотну пору року, – звалище починає диміти і горіти. Тому зараз ми повним ходом розгорнули роботи з рекультивації старого звалища. Щодня тут працює техніка, вже завезли більше 600 «КрАЗів» глини. Роботи триватимуть до кінця поточного року. Це дасть змогу повністю ліквідувати займання на старому полігоні. Також за рахунок обласного бюджету ми побудували новий полігон і в цьому році встановимо лінію для сортування сміття та подальшої його переробки. На новому полігоні буде розміщуватися лише 20% від загальної кількості сміття, яке не становить ніякої пожежонебезпеки. Рекультивація старого полігону і запуск сортувальної стрічки дозволять раз і назавжди вирішити проблему із займанням міського сміттєзвалища», – зазначив міський голова.

Також у Кам’янському запустили в роботу великий електронний годинник на будинку зі шпилем по проспекту Свободи, 51. Для зручності городян табло встановили з трьох боків, тож годинник видно в різних частинах міста. На екрані відображається час, дата і температура навколишнього повітря.

«Ми застосовуємо різні «фішки», щоб урізноманітнити наше місто, як це було, наприклад, зі встановленням фігур звірів на клумбі перед міською радою або написом на площі «Я люблю Кам’янське». Також ми встановили красиві статуї в сквері по проспекту Свободи, а за кінотеатром «Мир» – абсолютно різні, неповторювані лави та багато іншого. Я вважаю, що такі речі роблять наше місто різноманітним і цікавим. У нас заплановано ще багато різних новинок такого ж плану», – сказав Андрій Білоусов.

Останнє редагування Середа, 10 червня 2020 10:29

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.