3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 76%

Вітер: 22 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

У ЦНАПах Кам’янського надає послуги електропостачальна компанія

Із червня поточного року у Центрах надання адміністративних послуг Кам’янського почали працювати представники компанії-постачальника електроенергії «Дніпровські енергетичні послуги».

Наразі Кам’янський ЦНАП надає містянам понад 400 видів послуг у комунальній, соціальній, адміністративній сферах. Тепер до переліку цих сервісів додаються ще й послуги електропостачальника: укладання договорів, переоформлення особового рахунку, проведення перерахунків та інші.

Нагадаємо, що Кам’янське стало першим містом в області, з яким «Дніпровські енергетичні послуги» підписали партнерську угоду про співпрацю. Починаючи з 18 червня, спеціалісти «Дніпровських енергетичних послуг», окрім міського центру обслуговування, приймають клієнтів і у філіалах ЦНАП: центральному відділенні по проспекту Василя Стуса, 10/12, Дніпровському по проспекту Перемоги, 63 та Південному – вулиця Затишна, 3.

Протягом двох місяців роботи сервісу необхідні послуги з питань електропостачання у ЦНАПах отримали вже понад 800 громадян.

Останнє редагування Четвер, 22 серпня 2019 11:17

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.