16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 4 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

У ЦНАПі Кам’янського впроваджено нову послугу

Відтепер у Центрі надання адміністративних послуг підліткам можна оформити паспорт громадянина України у форматі ID-картки відразу з ідентифікаційним кодом.

Скористатися новою послугою можуть кам’янчани віком від 14 до 18 років.

«Тепер немає необхідності йти окремо за ідентифікаційним кодом у податкову. Якщо ви раніше його не оформлювали і маєте зареєстроване місце свого проживання, тобто прописку, то можна в усній формі замовити присвоєння ідентифікаційного номера прямо при оформленні своєї першої ID-картки. І по факту молода людина отримує ID-паспорт з уже надрукованим ідентифікаційним номером», – розповідає начальник відділу муніципальних послуг ЦНАП Кам’янського Ксенія Гевель.

Послуга значно спростить життя підліткам та їх батькам, адже раніше потрібно було двічі збирати документи, приходити і до підрозділу Державної міграційної служби чи ЦНАПу, і до Державної фіскальної служби.

«Для реєстрації на оформлення ID-картки необхідно, щоб прийшов хтось із батьків із паспортом, свідоцтвом про народження. Саме оформлення триває близько 15 хвилин, а паспорт буде готовий через 20 днів», – пояснює начальник відділу муніципальних послуг.

Послугу рекомендують оформляти не пізніше ніж через місяць після досягнення дитиною 14 років. Для всіх, хто отримує паспорт громадянина України вперше, послуга безкоштовна.

Останнє редагування Середа, 17 червня 2020 14:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.