-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 16 km/h

USD 28.69   EUR 34.64
Новини 24

У ЦНАПі Кам’янського вручили паспорти та привітали мільйонного відвідувача

21 жовтня в центральному офісі Центру надання адміністративних послуг по проспекту Василя Стуса, 10/12 відбувся урочистий захід. За традицією, перші паспорти громадянина України підліткам Кам’янського вручив міський голова Андрій Білоусов.

«Сьогодні ви отримуєте основний документ у вашому житті – паспорт громадянина України. Я бажаю вам успіху, досягнення всіх цілей. Ви – майбутнє нашого міста і країни. Усього вам найкращого!» – сказав Андрій Білоусов.

З ініціативи міського голови перші паспорти в ЦНАПі юним жителям Кам’янського щомісяця вручають в урочистій обстановці, щоб цей день став для них особливим і незабутнім. Цього разу паспорти та пам’ятні сувеніри отримали 17 школярів.

Також у ЦНАПі відбулася ще одна знакова подія. Після вручення перших паспортів Андрій Білоусов разом з директором ЦНАПу Мариною Гурською привітали мільйонного клієнта, який у цей момент відповідно до даних електронної системи управління чергою проходив обслуговування.

Мільйонним клієнтом Центру стала дівчина Єлизавета. Їй вручили подарунок, торт і букет квітів.

«Для мене це повна несподіванка. Я прийшла за послугою електронного підпису. ЦНАП розвивається, тут завжди комфортно і красиво, а перелік послуг розширюється з кожним днем. Спасибі міському голові та керівництву за привітання і подарунки», – сказала Єлизавета.

Директор ЦНАПу Марина Гурська зазначила, що за 5 років роботи центр отримав безліч позитивних відгуків громадян. Були й зауваження та пропозиції, які допомагають покращувати обслуговування. Щодня ЦНАП і його філії обслуговують до 2 тисяч громадян.

«Наші ЦНАП – одні з кращих в Україні за кількістю наданих послуг населенню. У нас три сучасних ЦНАП, і ми постійно працюємо над тим, щоб поліпшити якість обслуговування і розширити перелік послуг, що надаються», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.