24°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 58%

Вітер: 21 km/h

USD 27.28   EUR 30.73
Новини 24

У цьому сезоні театралів Кам’янського чекають три прем’єри

«Зірковий час», «Скільки років нареченій» та «Дракон»  – прем’єри, які глядачі зможуть подивитися на сцені Театру ім. Лесі Українки ще у цьому сезоні. Про це повідомили в театрі.

П’єса американського комедіографа Кена Людвіга «Позичте тенора!» («Зірковий час») вперше була показана в Лондоні, була висунута на премію Лоуренса Олів’є і з успіхом йшла на Бродвеї.

Над спектаклем за п’єсою працює молодий режисер Влад Таранов. У 2010 році він закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж і був одним з учнів головного режисера театру Сергія Чулкова. Тепер кам’янські глядачі, які досі пам’ятають його акторські роботи, зможуть оцінити і режисерські здібності.

Вистава приверне любителів сценічного мистецтва своїми дотепними діалогами і смішними ситуаціями, в які раз у раз потрапляє молодий співак Макс. Комедія здатна підняти настрій і подарувати усмішку навіть найскептичніше налаштованому глядачеві. Прем’єра спектаклю відбудеться 15 травня.

А 21 червня театрали отримають нагоду познайомитися з творчістю ізраїльського драматурга зі світовим ім’ям Йосефа Бар-Йосефа. Режисер Олександр Варун та актори театру порадують виставою «Скільки років нареченій» за п’єсою «Складні люди».

Старий холостяк Меєр-Шимон Голд вважає своїм обов’язком влаштувати особисте життя сестри – сорокачотирирічної Рахель-Леї Голд. Спеціально для цього він привозить з Єрусалиму нареченого Еліезера Вайнгартена.

П’єси  ізраїльського драматурга ставлять в багатьох країнах світу. Йдуть вони і в Східній Європі – Польщі, Чехії, – і в країнах зовсім інших культур – Бразилії, Індії… Це підкреслює ту просту і стару істину, що біль, правда й проблеми «маленької людини» в усьому світі однакові.

І на завершення сезону «казка для дорослих» від відомого режисера із Запоріжжя Віктора Попова – вистава «Дракон» за п’єсою Євгена Шварца. За основу її взято казковий сюжет народів Південно-Східної Азії про дракона, якого не можна перемогти, тому що переможець сам перетвориться на дракона, і тільки юнак з чистими помислами може вбити чудовисько.

Понад 20 акторів театру будуть причетні до постановки філософської притчі. Прем’єра вистави «Дракон» відбудеться 12 липня під час закриття 39-го театрального сезону.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.