7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 9 km/h

USD 27.53   EUR 30.08
Новини 24

В університеті Кам’янського відбулася посвята у студенти

Сьогодні у Дніпровському державному технічному університеті відбулася посвята абітурієнтів у студенти. Урочистий захід зібрав у стінах кам’янського вишу весь професорсько-педагогічний колектив, першокурсників, їх батьків та старшокурсників.

Цього року студентами університету стануть 820 юнаків та дівчат. Позаду в них шкільні іспити та зовнішнє оцінювання, попереду – нова сторінка вже дорослого студентського життя.

Від імені керівництва і всього професорського-викладацького складу студентів привітав ректор університету Олександр Коробочка.

Дніпровський державний технічний університет – це заклад, з якого виходять висококласні спеціалісти, видатні науковці та навіть очільники міста. Привітати студентів з важливою у їх житті подією приїхав почесний випускник університету, міський голова Андрій Білоусов.

«Ви зробили правильний вибір, адже наш університет посідає гідне місце серед університетів України. Тут ви здобудете усі необхідні знання для майбутнього життя. А вже через кілька років будете створювати історію нашої країни», – зазначив міський голова.

Під час церемонії абітурієнтам вручили символічну залікову книжку та вже традиційно провели обряд посвяти в студенти.

З вокальними і танцювальними номерами виступили творчі колективи та обдаровані вихованці закладу.

Загалом на сьогодні у закладі навчається 2200 студентів. Трохи пізніше до них додадуться магістри. У цьому навчальному році університет готується відзначити 100-річчя від дня заснування.

Останнє редагування П'ятниця, 30 серпня 2019 14:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.