17°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 69%

Вітер: 23 km/h

USD 27.08   EUR 29.98
Новини 24

У Запоріжжі почнуть випускати білоруські вантажівки

Найближчим часом на Запорізькому автомобільному заводі почнеться складання вантажівок МАЗ. Причому вже на першому етапі це буде не просто великовузлове складання з білоруських комплектуючих, а частину з них буде замінено деталями українського виробництва. Про це повідомляє «Авто 24».

Крім того, МАЗи запорізького збирання потім будуть укомплектовані самоскидними кузовами виробництва компанії «Egritech» (Прилуки). Така кооперація дозволить досягти локалізації в Україні більше 50% і завантажити потужності відразу двох українських підприємств.

Як зазначає «AUTO-Consulting», у МАЗа вже є в Україні проект із збірки вантажівок армійських моделей. Поява другого складального партнера зміцнить позиції МАЗу в аграрному секторі. Для ЗАЗу альянс з МАЗом дозволить завантажити роботою підприємство і увійти в новий для себе сегмент важкої вантажної техніки.

А ось для КрАЗу поява в Україні ще одного складального виробництва у МАЗа – явний сигнал про серйозні наміри конкурента. Правда, КрАЗ зараз абсолютно не представлений в сегменті зерновозів, на який мітить МАЗ. Після провального проекту зерновозу «Караван» у Кременчуці закинули ідею випускати техніку для аграрного комплексу власної країни.

Разом з тим зазначається, що в 2017 році КрАЗ також випустив партію пожежних автомобілів з безкапотною кабіною вантажівки МАЗ-437212. Отже, з МАЗом у тій чи іншій мірі співпрацюють усі провідні українські виробники.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.