17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 89%

Вітер: 7 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Учениці Школи мистецтв Кам’янського взяли участь у міжнародному конкурсі

7–23 квітня у Львові проходив Міжнародний онлайн-конкурс юних піаністів «Lviv Kawai Quarantine 2020» серед учнів початкових мистецьких закладів. Організатором конкурсу стала Дитяча школа мистецтв №5 міста Львів. У п’яти вікових категоріях (вік учасників сягав від 6 до 16 років) у конкурсі взяли участь багато яскравих дарувань із різних країн світу.

Особливістю саме цього конкурсу стало сучасне, інноваційне, відкрите оцінювання конкурсантів в онлайн-режимі, а також високий рівень організації при великій кількості учасників. Кожен з них мав змогу в реальному часі бачити бали, які виставляло компетентне журі. Міжнародне професійне незаангажоване журі складалося з провідних спеціалістів в області фортепіанної музики – США, Італії, Англії, Бразилії, Хорватії, Китаю, Німеччини, Сербії, Румунії, Туреччини, Литви, Латвії, України та Польщі.

Кам’янське на конкурсі представили учениці Школи мистецтв Марія Паліївець (2 клас) та Марія Галіна (4 клас). У їхніх категоріях було понад 250 учасників. Дівчата стали дипломантами заходу. Конкурс такого рівня – гарна мотивація учнів і викладачів для підвищення своєї виконавської та педагогічної майстерності.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.