16°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Учителі Дніпропетровщини складатимуть іспит

Цьогоріч 111 вчителів початкових класів з Дніпропетровщини складатимуть незалежне оцінювання. Тестування для педагогів відбудеться 29 лютого. За 180 хвилин вони мають виконати 100 завдань, повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Незалежне тестування фахових знань та вмінь – це перший етап сертифікації вчителів. Ті, хто успішно його подолають, будуть допущені до наступного етапу. Для вчителів це, перш за все, можливість підтвердити свій професіоналізм та отримати 20% надбавки до зарплатні, – пояснила проректорка Дніпровської академії неперервної освіти Марина Ватковська. – Минулого року на участь у першій пілотній сертифікації зареєструвалися близько 900 педагогів України – цьогоріч вже понад 1700».

Програма тестування складається з трьох розділів. Перший стосується нормативно-правової бази та планування освітнього процесу, роботи з інформацією. Другий, найбільший, містить завдання щодо сучасних технологій навчання, педагогіки партнерства, роботи з батьками та освітніх галузей, які визначені держстандартом початкової освіти. У третьому розділі йдеться про освітнє середовище – його наповнення, вплив на здоров’я, інклюзивність.

Результати тестування оприлюднять до 18 березня. Вчителі, які правильно виконають щонайменше 60% завдань, пройдуть до наступного етапу сертифікації.
Загалом тестування здаватимуть 1711 вчителів зі всієї України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.