21°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 55%

Вітер: 7 km/h

USD 25.13   EUR 27.63
Новини 24

Учні Кам’янського долучилися до фестивалю «Козацький гарт»

19–22 березня на спортивних базах шкіл №10, 23, 40 та навчально-виховного комплексу №3 Кам’янського пройшов міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». У змаганнях взяли участь 37 команд загальноосвітніх навчальних закладів – загалом 460 школярів, повідомляють у Департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт-2018» має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

До програми фестивалю для 5-10 класів входили змагання із загальної фізичної підготовки, де учасники демонстрували свої уміння й навички, та спортивна естафета, у якій школярі на практиці випробували свої зусилля в подоланні труднощів. Це допомогло учням виявити свої кращі якості: силу, швидкість, спритність та витривалість.

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином: І місце – НВК-гімназія № 11, ІІ місце – СЗШ № 23, ІІІ місце – СЗШ № 40.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.