Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Учні Кам’янського перемогли в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

У Кривому Розі пройшов регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» серед учнів, студентів і молодих фахівців робітничих професій. Право виступати від Дніпропетровщини виборювали більше 80 учасників із різних міст регіону.

Кам’янське успішно представили три учні Вищого професійного училища.

На спеціальних локаціях з обладнаними робочими місцями за кожним напрямом учасники виконували конкурсне завдання. Показували не тільки майстерність, а й швидкість у роботі. Результати оцінювали члени журі. За підсумками конкурсу учні Кам’янського здобули призові місця.

У компетенції «Електрогазозварювальники» учень Ілля Матяш посів І місце. Викладач спецтехнології – Тетяна Атаманюк.

Роман Циватий здобув ІІ місце у компетенції «Електромонтажні роботи». Майстер виробничого навчання – Сергій Дерига.

Гарні результати у «Підйомі та транспортуванні вантажів» показала й Аліна Земляна, майстер виробничого навчання – Інна Мартинова. До призового місця Аліні не вистачило трохи балів.

Як зазначила начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської облдержадміністрації Любов Кравченко, сьогодні на ринку праці існує висока потреба у кваліфікованих робітничих кадрах. Цей конкурс дає змогу не лише отримати досвід, а й показати перспективність робітничих професій.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.