24°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 20 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Прибулих із-за кордону відправлятимуть на обов’язкову обсервацію: подробиці

Як повідомлялося раніше, 29 березня відбулося позачергове засідання Кабінету Міністрів України, де прийнято рішення про обов’язкову обсервацію для тих, хто повернувся в Україну з-за кордону. Детально про це інформує сьогодні «Урядовий портал».

Люди, які повертаються із-за кордону з країни/регіону із місцевою передачею коронавірусу в громаді, вважаються такими, що мали контакт з хворим на хворобу COVID-19. Тому обов’язково мають пройти 14-денну обсервацію у спеціалізованих закладах, визначених Київською міською, обласними державними адміністраціями.

Відповідно обласні та Київська міська державні адміністрації повинні забезпечити облаштування спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції), транспортування до них осіб, які потребують обсервації (ізоляції), та медичне спостереження за ними.

Крім того, урядовим рішенням встановлено, що особи, які мали контакт з хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, або хворіють на зазначену хворобу та не потребують госпіталізації, повинні самоізолюватися. Це означає, що на встановлений лікуючим лікарем період необхідно утримуватися від контакту з іншими особами (крім тих, з якими спільно проживають) та відвідування громадських місць.

Водночас дозволяється перебувати у невідкладних випадках у місцях торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та закладах охорони здоров’я за умови використання засобів індивідуального захисту та дотримання відстані не менш як 1,5 метра.

Також Уряд доручив Міністерству цифрової трансформації до 5 квітня розробити та впровадити електронний сервіс для моніторингу дотримання громадянами самоізоляції чи обсервації.

Останнє редагування Вівторок, 31 березня 2020 09:42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.