18°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 65%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Україна ще кілька місяців житиме в режимі «м’яких кроків» виходу з карантину

Ще декілька місяців, поки не буде вакцини та протоколів лікування, які гарантують у 99,9% хворих одужання, українці мають виходити з карантину обережно. Про це заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає «Урядовий портал».

«Україна виходить із ситуації з коронавірусною інфекцією досить достойно тому, що ми вчасно вжили правильні заходи та ввели карантин. Також треба подякувати тим, хто тримає дисципліну та медикам. З 25 травня будуть подальші послаблення карантину. Ще послаблення будуть з 1 червня, але в цілому декілька місяців ми будемо жити в режимі «м’яких кроків». Поки в нас не буде вакцини, не буде чіткого протоколу лікування, ми маємо бути дуже обережними», – сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що поступово відкриваються пункти пропуску на кордонах з ЄС. Було прийнято рішення про відкриття 66 пунктів пропуску на кордоні з Республікою Польща, Угорщиною, Словацькою Республікою, Румунією, а також Республікою Молдова.

«У нас двосторонні відносини з нашими партнерами і ми дивимося, які там правила і крок за кроком відкриваємо пункти пропуску. Але зараз їхати в Румунію або Польщу може тільки той, хто має паспорт цієї країни або посвідку на проживання. Ми очікуємо, що цей режим зміниться десь у середині липня і ми зможемо відновитися в повному обсязі», – зауважив Арсен Аваков.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.