Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

Українець ошукав компанію «Microsoft» на 10 мільйонів доларів

25-річний українець Володимир Кващук, працюючи тестувальником, «заробив» на подарункових картах компанії 10 мільйонів доларів. Про це повідомляє «Ain.ua» із посиланням на «The Register».

Кващук працював тестувальником у команді «Microsoft», відповідальній за комерційну діяльність в Інтернеті, з 2016 по 2018 рік.

Тестувальники «Microsoft» можуть робити безкоштовні покупки, користуючись знижковими картами. Щоб запобігти шахрайству, компанія заблокувала можливість доставки фізичних товарів, замовлених за цими картками.

Замість «фізичних товарів» Кващук купував за знижками подарункові сертифікати в магазині «Microsoft» і продавав їх третім особам.

Внаслідок різкого стрибка у використанні подарункових сертифікатів компанія організувала внутрішнє розслідування. Потім підключила Секретну службу і Податкове управління США. Правоохоронці відстежили ланцюжок акаунтів і цифрових гаманців, вказавши на Кващука.

За даними звинувачення, він завдав компанії збитків на $10 мільйонів, купив собі «Tesla» за $162 тисячі та віллу біля озера за $1,6 млн.

Кващуку загрожує до 20 років в’язниці й штраф у $250 тисяч.

Джерело: «Українська правда»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.