4°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Українські правоохоронці переходять на посилений режим служби

На час місцевих виборів Міністерство внутрішніх справ переходить на посилений режим служби. Про це під час селекторної наради заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«Із 21 жовтня по 1 листопада МВС переводиться на посилений варіант несення служби. В повному обсязі розгортається система управління: центральних та регіональних управлінь Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та ДПСУ. Необхідно налагодити обмін інформацією на рівні головних управлінь Нацполіції, центрального офісу Нацполіції. Особлива увага на переміщення всіх груп», – заявив Сергій Яровий. 

Перший заступник міністра наголосив, що кожне повідомлення, яке надходить до чергових частин, повинно бути опрацьованим.

«Також до 23 жовтня авіація МВС повинна бути передислокована до місць базування та переведена у режим чергування. Крім того, здійснити відрядження підрозділів навчальних закладів, Нацполіції та Нацгвардії до місць несення служби, провести детальні інструктажі. Весь особовий склад повинен бути забезпечений всіма необхідними індивідуальними засобами захисту», – сказав Сергій Яровий.

Сьогодні правоохоронці розпочали виконання завдань. Під охорону вже взято 1340 територіальних виборчих комісій із залученням 2729 поліцейських.

Останнє редагування Середа, 21 жовтня 2020 14:21

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.