24°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 20 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Українські церкви проводитимуть богослужіння у дистанційному режимі

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала релігійним організаціям впродовж карантину перейти на проведення богослужінь у дистанційному режимі без участі віруючих.

Більшість релігійних організацій дослухались до рекомендацій і вирішили призупинити на вказаний час проведення богослужінь у звичному режимі та долучитися до їхньої трансляції в онлайн-режимі та за допомогою аудіовізуальних ЗМІ.

Починаючи від 27 березня, щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі на загальнонаціональних та регіональних телеканалах UA: Суспільне мовлення транслюватимуться богослужіння та обрядові заходи найчисленніших церков та релігійних організацій, представлених на теренах України. Ці трансляції будуть здійснені телеканалами UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також стануть доступними для онлайн-перегляду на сайтах цих каналів та на всіх регіональних платформах Суспільного мовника.

Щоп’ятниці з 3 квітня на телеканалі UA: КРИМ відбуватимуться трансляції:

  • 10:00 – п’ятнична проповідь із Київської соборної мечеті «Ар-Рахма», організована Духовним управлінням мусульман України;
  • 12:00 – намаз і проповідь, організовані Духовним управлінням мусульман України «УММА»;
  • 12:15 – настанова Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим.

Щосуботи з 28 березня о 10:00 на телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватимуться богослужіння Церкви адвентистів сьомого дня в Україні.

Щонеділі з 29 березня на телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КРИМ та на всіх регіональних філіях Суспільного мовника транслюватимуть недільні богослужіння з трьох церков:

  • з 9:30 до 10:00 – недільна меса Римсько-католицької церкви в Україні;
  • з 10:00 до 11:30 – Божественна літургія із Свято-Михайлівського кафедрального собору Православної церкви України та Всеукраїнська молитва;
  • з 11:30 до 12:30 – недільна літургія Української греко-католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Щонеділі з 29 березня на телеканалі UA: КУЛЬТУРА:

  • з 12:30 – недільне богослужіння Церкви євангельських християн-баптистів;
  • з 13:00 – недільне богослужіння Української євангельської церкви;
  • з 13:30 – недільне богослужіння Української церкви християн віри євангельської.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.