8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 8 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

Український фільм здобув захопливий приз у Китаї

Українсько-німецька стрічка «Вулкан» режисера Романа Бондарчука припала до вподоби китайцям. Фільм отримав приз глядацьких симпатій «Hidden Dragon» на Міжнародному кінофестивалі в Піньяо.

«Це приз глядацьких симпатій, який присуджує журі з 35 людей різних видів занять. Особливо приємно, що серед наших суперників були учасники цьогорічної Венеції, Торонто і Кан, але саме «Вулкан» знайшов відгук у серці китайського глядача», – написав режисер у соцмережі.

За останні чотири місяці фільм отримав 4 світових нагороди: на фестивалях у Вірменії, Казахстані, Хорватії, а тепер і в Китаї.

«Вулкан» мав дивовижний відгук у глядачів – людям було цікаво дізнатися більше про сучасне життя в Україні, про міфологію, культуру. Багато речей резонували з їхнім досвідом, як, наприклад, село на дні водосховища: в Китаї теж будують дамби і затоплюють села», – розповів режисер.

За його словами, обговорення фільму в Китаї тривало до пізньої ночі, вже за межами кінотеатру. А привітання та відгуки від китайських глядачів та діячів індустрії досі продовжують надходити. Бондарчук вірить, що ця нагорода відкриє шлях фільму до широкої аудиторії.

«Останнім часом зроблено багато кроків для налагодження культурної співпраці між Україною та Китаєм, зокрема у сфері кіно. Перемога «Вулкану» стала підтвердженням високого рівня українського кінематографу, з чим я вітаю не лише творців фільму, а й всю українську кіноіндустрію,» – прокоментував цей успіх голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Джерело: «24 канал»

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.