Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Українську «петриківку» презентували в Токіо

28-29 вересня цього року Посольство України в Японії за сприяння Мистецької асоціації «Японія-Україна» організувало майстер-класи петриківського розпису, які проводились під час міжнародного культурного фестивалю «Global Festa JAPAN 2019» в Токіо.

У майстер-класах, які проводила українська народна майстриня з селища Петриківка Дніпропетровської області Галина Назаренко, взяли участь понад 100 осіб, серед яких були представники Японії, Аргентини, Китаю, Мадагаскару, США, Чилі та України. Відвідувачам українського стенду було надано інформацію щодо історії та особистостей петриківського розпису, який є унікальним прикладом стародавнього українського мистецтва.

Під час спілкування з учасниками майстер-класу пані Назаренко зазначила, що культурна дипломатія – справа її життя, і висловила надію на подальше зближення українського та японського народів. У рамках презентації Петриківки в Японії провели також майстер-клас для дітей в українській недільній школі у Токіо «Джерельце».

Посольство України в Японії висловило подяку Галині Назаренко за проведення презентацій та майстер-класів української «петриківки» для широкої японської громадськості.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.