8°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 7 km/h

USD 28.69   EUR 33.59
Новини 24

Українці можуть скористатися «юридичним довідником у кишені»

Внутрішньо переміщені особи, ветерани та учасники бойових дій, постраждалі від гендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми. Ці категорії є досить вагомими серед клієнтів системи безоплатної правової допомоги.

Правову інформацію з широкого кола питань вони можуть також отримати завдяки мобільному застосунку «Твоє право». Про це повідомили на державному сайті «Безоплатна правова допомога».

«Твоє право» – це безкоштовний юридичний довідник. Він містить правову інформацію для ВПО, а також жителів тимчасово окупованих територій – від отримання довідки ВПО, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до питань доступу до безоплатної правової допомоги.

Ветерани та учасники бойових дій – у трійці категорій, які найчастіше потребують правової допомоги. У застосунку «Твоє право» окремий розділ присвячений правам, обов’язкам і соціальним гарантіям цієї категорії.

Починаючи з січня цього року, юристи та адвокати системи безоплатної правової допомоги надали безоплатну вторинну правову допомогу понад 500 постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Застосунок містить розділ про права людей, які зазнали гендерно зумовленого насильства. Там наведені алгоритми дій для постраждалих, контактна інформація та посилання на корисні ресурси.

Останнє редагування Вівторок, 29 вересня 2020 11:06

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.