10°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 9 km/h

USD 27.53   EUR 30.08
Новини 24

Українці назвали головні проблеми при пошуку роботи

Кадровий портал «Robota.ua» провів опитування серед претендентів, щоб з’ясувати: чи стало складніше шукати роботу в Україні, і які проблеми були актуальні при працевлаштуванні в 2019 році. В опитуванні взяли участь понад 2000 українських претендентів.

Більшість респондентів стикалися з труднощами в процесі пошуку роботи. Зокрема, 60% учасників опитування скаржаться на низькі зарплатні пропозиції. 45% не можуть влаштуватися на роботу без досвіду. 40% заважають некомфортні умови праці. 37% вважають, що роботодавці нечітко формулюють вимоги до майбутніх працівників.

Респонденти також вказували, що проблемою є відсутність зворотного зв’язку від представників роботодавця, мала кількість пропозицій на неповний день або віддаленої роботи очікуваного профілю.

Щоб отримати роботу мрії, 72% опитаних обмежуються відстеженням вакансій конкретних компаній. 42% регулярно отримують нові професійні знання, щоб бути затребуваними на ринку праці. Самопіаром займаються 28% опитаних. 25% є прихильниками бізнес-нетворкінгу. 18% готові пройти довгий шлях до працевлаштування через стажування.

Більше половини респондентів вважають, що сьогодні хорошу роботу знайти складніше, ніж кілька років тому, коли на ринку праці була криза.

Претенденти не перекладають провину за складнщі з працевлаштуванням на роботодавців. Найбільша кількість респондентів вважають, що «винні всі».

«Delo.ua»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.