1°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 91%

Вітер: 32 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Українці «пересідають» із телефонних дзвінків на мобільний Інтернет

За підсумками 2018 року доходи мобільних операторів України від надання послуги мобільного Інтернету вперше перевищили доходи від надання голосового зв’язку. Про це свідчать дані звіту Нацкомісії з держрегулювання у сфері зв’язку (НКРСЗ) за 2018 рік.

Зокрема, надання мобільного Інтернету принесло 16 млрд гривень доходу, а голосові послуги – 14,7 млрд гривень.

Всього українці «вибалакали» 188,8 млрд хвилин, що на 50 мільйонів менше, ніж у 2017 році. А мобільного трафіку використовували майже мільярд терабайт. Це вдвічі більше, ніж роком раніше.

Найбільше абонентів користуються мобільним Інтернетом 3G – 21,1 млн. На 4G перейшли 8,9 млн абонентів, а 11 млн все ще використовують тільки 2G-зв’язок.

Втім, близько 20 мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку поки ігнорують послугу інтернет-доступу – із загальної кількості SIM-карт (54 млн штук) в мережу виходили лише з 32 млн штук.

Також повідомляється, що скоро українці зможуть змінювати операторів, зберігаючи свій номер телефону. Із 1 травня НКРСЗ запускає послугу перенесення мобільних номерів MNP (Mobile Number Portability). Послуга буде безкоштовною, але номер потрібно верифікувати за власником.

Джерело: «Сегодня»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.