11°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 32%

Вітер: 20 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

Укрзалізниця боротиметься з крадіжками дизпалива за допомогою «пістолета»

«Укрзалізниця» розпочала реалізацію пілотного проекту із заправки локомотивів у депо з допомогою паливозаправників. Про це повідомив на своїй сторінці в «Facebook» голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, це нововведення допоможе усунути передумови для розкрадання дизельного палива в процесі його переміщення та зберігання.

Кравцов наголосив, що завдяки технології заправки тепловозів «із пістолета» залізниця зменшить витрати на закупівлю дизпалива, а це – найбільша стаття витрат компанії. «Потенційно мова йде про заощаджені сотні мільйонів гривень на рік», – написав він.

Для експерименту було обрано локомотивне депо Запоріжжя. Саме сюди один із постачальників погодився відвантажувати дизпаливо не в цистернах, а на склад в автозаправниках і здійснювати заправку локомотивів.

«На початковому етапі таким чином ми будемо заправляти 6 локомотивів: три магістральні й три маневрові. Це дасть змогу оцінити ефективність експерименту та проаналізувати його технічний, фінансовий і логістичний аспекти. Після цього приймемо рішення про доцільність збільшення кількості рухомого складу, який буде заправлятися таким чином, і переліку депо», – резюмував Кравцов.

Торік «Укрзалізниця» закупила 330 тисяч тонн дизпалива загальною вартістю понад 9,5 млрд грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.