Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

«Укрзалізниця» посилює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

«Укрзалізниця» підтримала виважене рішення Уряду не припиняти роботу громадського транспорту, попри посилення карантинних обмежень.

У компанії наголошують, що такі відповідальні кроки дозволять здійснювати необхідну мобільність населення та знизити шкоду для національної економки.

Зі свого боку «Укрзалізниця» й надалі забезпечуватиме безпеку подорожей на всіх напрямках. Зокрема, суворо дотримується масковий режим співробітників, здійснюється температурний скринінг, дезінфекція рухомого складу після та до кожного рейсу та по можливості контролюється наявність масок у пасажирів.

«У далекому сполученні кількість місць чітко контрольована, у приміському сполученні – моніторимо найбільш навантажені напрямки, збільшуємо кількість провідників та працівників воєнізованої охорони для додаткового контролю», – зазначають у компанії.

Також працює контактний центр Укрзалізниці (0800503111), звернувшись до якого, пасажири можуть отримати оперативну та вичерпну інформацію щодо курсування поїздів і особливості обслуговування в умовах карантинних обмежень.

 

Останнє редагування Четвер, 12 листопада 2020 14:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.