22°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 67%

Вітер: 15 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

«Укрзалізниця» призупиняє внутрішнє пасажирське сполучення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України №215 «Укрзалізниця» з 18 березня тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення: приміському, міському, регіональному, далекому.

Поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня.

Квитки на скасовані поїзди можна буде повернути протягом місяця. Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси.

Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас «Укрзалізниця» подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований.

Пасажирів закликають, якщо є можливість, не поспішати на вокзали повертати квитки і не піддавати своє життя загрозі, перебуваючи в натовпі. У відомстві запевняють: коли б громадяни не звернулися протягом відведеного часу, кошти будуть повернені у повному обсязі. Також нагадують, що квитки, придбані через Інтернет, повертаються через онлайн-сервіси.

«Укрзалізниця» докладає усіх зусиль для оперативного інформування громадян та закликає користуватися усіма доступними каналами поширення інформації: веб-сайт, канал у Telegram та Facebook-сторінка, а також звертатися до контактного центру Укрзалізниці: у Месенджері та за телефоном 0 800 503 111.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.