-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 81%

Вітер: 18 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

«Укрзалізниця» запускає безконтактну оплату проїзду в електричках

«Укрзалізниця» та провідна міжнародна платіжна система VISA розпочинають реалізацію трьох пілотних інфраструктурних проєктів на залізниці. Вони покликані запропонувати пасажирам нові послуги і сучасний сервіс оплати проїзду, зокрема у приміському сполученні.

Про це йшлося під час робочої зустрічі представників АТ «Укрзалізниця» та ТОВ «Віза Україна», що відбулася днями у Києві.

За словами директора філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександра Перцовського, започатковані спільні проєкти передбачають організацію безготівкової оплати проїзду у приміському сполученні на окремих напрямках, розробку нової платформи типу чат-бот для пошуку і продажу квитків, а також створення на найбільших вокзалах країни зручних зон для комфортного відпочинку для пасажирів, які часто подорожують.

Для реалізації пілотного проєкту з безконтактної оплати проїзду у приміському сполученні, як зауважили в «Укрзалізниці», обрано популярні напрямки Київ – Фастів та Київ – Святошин. На низці станцій, зокрема, планується встановити турнікетні системи та термінали з продажу квитків. У разі успішної реалізації проєкт планується поширювати і на інших приміських напрямках.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.