3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 11 km/h

USD 28.73   EUR 34.4
Новини 24

Унікальна допомога с перших днів життя

Реконструкцію педіатрії Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва планують завершити вже цього року. Корпус облаштують за європейськими стандартами. Унікальним в Україні заклад стане завдяки відкриттю відділення реабілітації новонароджених.

Вперше відділення педіатрії Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва ремонтують капітально. Будівлю перепланували та розширили. Оновили покрівлю, замінили вікна, систему опалення, водопостачання й каналізації. Утеплили та пофарбували фасад, проводять внутрішнє оздоблення.

«У педіатрії буде унікальне відділення реанімації немовлят. Діткам надаватимуть допомогу одразу після народження, в той час, як в аналогічному відділенні в Києві їх лікують тільки з року… Чим раніше маленькі пацієнти отримають допомогу, тим більше шансів на одужання, можна навіть уникнути інвалідності», - зазначив Ігор Македонський, головний лікар клінічного медичного центру матері та дитини ім. проф. Руднєва.

Завершити ремонт в педіатрії планують вже цього року. 
Крім цього,поряд із педіатрією будують новий хірургічний корпус, у якому вже з наступного року прийматимуть до 5 тисяч маленьких пацієнтів на рік. 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.