3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 76%

Вітер: 22 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Унікальний музей відкрився в Кам’янському

У Кам’янському відкрито унікальний музей ретро-мотоциклів. На виставці представлено понад 35 експонатів – моделі двадцятих-п’ятдесятих років минулого століття. На запрошення власника колекції презентацію музею відвідав міський голова Андрій Білоусов, який теж є великим шанувальником «залізних коней».

Щоб зібрати таку колекцію, власнику музею Олександру Фролову знадобилося близько десяти років. Якісь моделі колекціонер відшукував в Україні, якісь привозилися з-за кордону. Разом вони й склали цю видовищну колекцію.

Усі мотоцикли повністю відреставровані. Частина експонатів доходить до рук пана Фролова у задовільному стані. Але трапляється, що з деякими треба добряче попрацювати.

Деякі з представлених мотоциклів існують у єдиному екземплярі. Але найбільша гордість колекціонера – експонати марки «BMW». Власник зізнається: в Україні є й інші мотоколекції, але жодна з них не може похизуватися такою кількістю мотоциклів «BMW».

Один із них – модель 1931 року – особливо відзначив міський голова Андрій Білоусов, який теж є мотоциклістом зі стажем.

«Це справді унікальний музей. Спасибі Олександру Фролову за те, що він зібрав таку колекцію. Наші мешканці зможуть тут дізнатися багато цікавого», – сказав Андрій Білоусов.

Музей розташовано у селищі Романкове за адресою: вулиця Осипенко, 23. Ознайомитися з експонатами можна за попереднім записом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.