1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

Управління над ГЕС у Кам’янському переходить безпосередньо до Кабміну

За дорученням Президента України управління над «Енергоатомом», «Укргідроенерго», Нижньодністровською ГЕС та трьома теплоелектроцентралями переходять безпосередньо до Кабінету Міністрів.

Як повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відповідне рішення Уряд підтримав на засіданні 20 січня. Воно стосується виконання Третього енергопакета ЄС у частині розмежування операторів системи передачі, виробників та постачальників електричної енергії.

Водночас Мінекономіки, Міненерго та Мінфін повинні розробити рішення про передачу в управління Міненерго державних компаній «Укренерго», «Магістральні газопроводи України» та ДП «Оператор ринку».

«Ці рішення є вкрай важливими та сприятимуть подальшій інтеграції України до європейського співтовариства», – зазначив глава Уряду.

ПрАТ «Укргідроенерго» – найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять дев’ять станцій на річках Дніпро та Дністер – Київська, Канівська, Кременчуцька, Середньодніпровська, Дністровська, Дніпровська та Каховська ГЕС, Київська та Дністровська ГАЕС.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.